Společnost ArrowCredit založil Radek Smejkal v r.1994 jako papírenskou divizi firmy ArrowMac, prodejce výpočetní techniky. Tehdy ještě se sídlem ve Velké Krajské ve 2. patře. Brzy jsme pocítili, díky poptávce (a bolavým zádům z nošení papíru nahoru do patra při příjmu a se zákazníkem zase dolů) že potřebujeme obchod v přízemí a s výlohou. To se nám podařilo a v r 1995 jsme otevřeli papírnictví na Dlouhé ul č.15. Obchodu i nám se dařilo, do roka se nám narodil syn a do dvou let přibylo papírnictví na ul. 5.května 12.

Odběry u dodavatelů byly téměř dvojnásobné a přestali jsme brát od „kováříčka“. Přešli ke „kováři“ a díky výhodným cenám jsme založili ještě velkoobchod. Přijali jsme obcodní zástupce a rozváželi papír a obalový materiál po prodejnách, firmách a úřadech po téměř celém tehdy SČ kraji. S nutností větších skladovacích prostor jsme v r.2001 zakoupili objekt v Želetické ul. To nás dost finančně odčerpávalo, protože investice do pozemku pod budovou a rekonstrukce byly nemalé. Obzvláště když dva týdny před kolaudací přišla v srpnu 2002 velká povodeň. (více ve fotogalerii) Absolutně nezkušení a nepřipravení jsme vynosili vše co se dalo do 1.patra (kde jsem si nově zřídila bytovou jednotku) jenže voda byla tenkrát i tam. (celkem 3,5m :-() To se ještě opakovalo v r.2004, kdy vody bylo méně, ale stěhovali jsme stejně všechno a vysoušení nebylo v zimě zrovna lehké a rychlé. S ohledem na další povodeň v r.2008 a dopravní zátěž tenkrát jediného mostu v Litoměřicích jsme sklad přestěhovali do Kasáren na Českolipské ul a budovu v Želeticích pronajali.

V tomto stavu fungujeme dosud. Zaměstnáváme lidi se ZPS a tím splňujeme podmínky pro tzv. Náhradní plnění (více v sekci služby) Po Litoměřicích zavážíme zdarma. Auta i zaměstnanci se u nás střídají zřídka. Po 20letech podnikání jsem mohla zkonstatovat, že máme výborný tým zkušených, ambiciózních pracovníků. A tak jsem si dovolila znovu se vdát a porodit druhého syna. Toto rodičovské období si podstatně více užívám a jsem zato všem, kdo mi to umožňují vděčná.

Děkuji za přízeň a loajalitu všem našim zákazníkům.
Jana Nenička Smejkalová